top of page

Kurallar

01

Kural

-Oyun Süresi Ekip Kişi Sayınız  İle Orantılıdır 2-6 Kişi Arasında 1 Saat 7-15 Kişi Arasında 2 Saattir

03

Kural

-Oyun İçerisine Telefon, Çakmak, Saat, Kolye, Bileklik, Kamera, Herhangi Bir Işık Kaynağı, Kesici Delici Alet Ve Silahla Giremezsiniz.(Emniyet Güçleri Ve Askeri Personeller Kısaca Silahı Zimmetli Olanlar Şarjörlerini Bırakıp Kamera Karşısında Silahın Boş Olduğunu Göstererek Üzerlerinde Taşıyabilirler.)

05

Kural

-Hiçbir Yeri Zorla Açmanız Gerekmez Eşyaların Yerini Değiştirmek, Zarar Vermek Veya Bir yerleri Zorla Açmak Yararlanmanız İle Sonuçlanabilir Ayrıca Verdiğiniz Her Hasardan Ekibiniz sorumlu tutulur.!

07

Kural

-İster İlk Kez Korku Evine Geliyor Olun İsterseniz Defalarca Gelmiş Olun Kurallar Herkes İçin Sabittir Ekibinizin Her Üyesi Kuralları Okumuş Kabul Etmiş Sayılır.

02

Kural

-Bunun Bir Oyun Olduğunu Ve Buraya Eğlenmek İçin Geldiğinizi Unutmayın Sizi Yönlendiren Dış Sesleri Dinlemezseniz Tekrar Edilmez Ayrıca Bulunduğunuz Odalarda Bir yerlerde Bir şeyler Yazıyorsa Sizin Okumanız İçin Yazılmıştır İçerideki Hastalara Doktorlara Veya Güvenliklere Temas Edemezsiniz İnteraktif Bir Oyun Oynayacağınız İçin Aranızda Tek Başına Kendi Kaderini Yaşamak Zorunda Kalanlar Olacaktır.

04

Kural

-Epilepsi, Panik Atak, Anksiyete, Astım Vb. Hastalıkları Olanlar Hamileler Ayrıca Alkol Yada Herhangi Bir Madde Kullananlar İçin Oyun Uygun Değildir.

06

Kural

-Erkekler İçin Temas Zorunludur Seviyesini (Hafif, Orta, Ağır Veya Yoğun Bakım)
Olarak Seçebilirler.
Kadınlar İçin Hiçbir Zaman Temas Seçeneği Sunmadık Sunmuyoruz.

Dikkat

Kurallar Eğlenmeniz İçindir

KURALLARIN İHLAL EDİLDİĞİ DURUMLARDA OYUNUNUZ UYARILMAKSIZIN SONLANDIRILABİLİR.

bottom of page